Universal TV Shelf, black
00220889
Úsporná úložná plocha pro připevnění k televizorům nebo PC monitorům
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Instalace šetřící prostor
Úspora místa: police je připojena přímo k televizi nebo PC monitoru, nemusíte blokovat žádné další úložné prostory
Rychlá instalace
Jednoduchá a rychlá instalace bez použití nářadí
Další úložný prostor
Vše na jednom místě: police na příslušenství jako dálkové ovládání, soundbar nebo dekorace
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | TV příslušenství |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 5 cm |
| Hloubka zařízení do | 1.8 cm |
| Hloubka zařízení od | 1.8 cm |
| Hmotnost | 6000 g |
| Rozměr - délka | 30 cm |
| Max. rozsah upevnění | 30 cm |
| Min. plocha na upevnění | 12.7 cm |
| Rozměr - šířka | 12.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.8 cm |
| Rozměr - výška | 14 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák na stůl |
| Upevnění | Žádné |
| Max. zátěž | 6 kg |
| Montáž | Upevnění pomocí přísavky |
Více informací o produktu
- Úsporná úložná plocha pro připevnění k televizorům nebo PC monitorům
- univerzálně použitelný odkládací regál, vhodný pro každý plochý monitor
- další úložný prostor jako horní polička přímo na tvém monitoru
- ideální pro příslušenství jako set-top boxy (např. přijímače), dálkové ovladače, antény, reproduktory nebo bytové doplňky
- vysoká nosnost až do 6 kg: drobné předměty lze bez problémů umístit na televizní odkládací regál
- pevné uchycení s trojbodovou konstrukcí: televizní regál spočívá na horním okraji, dva sklápěcí nožičky se opírají o zadní stranu, úhel nastavitelný
- obvodový okraj zabraňuje pádu předmětů
Obsah dodávky
- 1 univerzální polička na obrazovku
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipevňuj produkt na místech, kde by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěži zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální povolená nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která překračuje maximální povolené rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a produkt dále nepoužívej.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti zcela mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj v souladu s místními předpisy o likvidaci odpadu.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi