Univerzální USB-C auto nabíječka pro notebook, PD, 5-20V/65W
00200018
Přenosný zdroj energie pro notebooky a tablety v autě
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
USB-C konektor: reverzibilní
Pohodlné a rychlé připojení díky USB-C konektoru, který lze použít na obou stranách
Efektivní a optimalizované nabíjení
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje připojené zařízení pro efektivní a optimalizované nabíjení
USB napájecí zásuvka
USB napájecí zásuvka napájí další USB zařízení
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita zpracování, výkonu a bezpečnosti
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Adaptér do auta 12/24 V
Adaptér do auta 12/24 V pro napájení v autech, nákladních vozech a obytných vozech
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí | 5 V - 20 V |
| Vstupní napětí do | 24 V |
| Vstupní napětí od | 12 V |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Vstupní napětí notebooku | 5-20 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 65 W |
| Max. výstupní proud | 3.25 A |
| Napájecí konektor | Vidlice zapalovače ve vozidle (CL) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 7.9 cm |
| Výška (tělo) | 2.8 cm |
| Hloubka (tělo) | 4.8 cm |
| Hmotnost | 95 g |
| Délka kabelu (výstup) | 1.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový zdroj do vozidla |
| Doplňkové vlastnosti | Pásky na suchý zip |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Přenosný zdroj energie pro notebooky a tablety v autě
- Ideální pro všechna zařízení, která se nabíjejí přes USB, např. notebook, tablet, smartphone, power pack, konzole
- Také pro Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je také známý jako „USB PD“
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
Obsah dodávky
- 1 univerzální USB-C napájecí jednotka do auta pro notebook
- 1 USB-C kabel, 1,5 m
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Díky komunikaci mezi terminálovým zařízením a nabíječkou tato napájecí jednotka vždy dodává správný výkon, aby tvé zařízení nabíjela co nejrychleji, optimalizovaně a efektivně.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Nezkratuj baterii otevřeného zařízení. Hrozí nebezpečí výbuchu!
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Vedení kabelů zajisti tak, aby nevzniklo riziko zakopnutí nebo zablokování únikových cest!
- Kabel neohýbej a nemačkej.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Dbej na dostatečné odvětrávání a možnost odvodu tepla.
- Při používání produktu na silnici platí předpisy StVZO.
- Dbej na to, aby žádné součásti jako airbag, bezpečnostní zóny, ovládací prvky, přístroje apod. ani výhled nebyly zakryté nebo omezené.
- Před každou jízdou zkontroluj pevné uchycení produktu.
- Neodváděj pozornost při řízení vozidla používáním produktu a věnuj pozornost dopravní situaci a okolí.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi