USB 3.0 rozbočovač 1:4, napájený z USB, černý, krabička
00012190
Pro připojení až 4 USB zařízení (např. USB flash disk, externí pevný disk) k portu USB 3.0
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení širokých USB konektorů/donglů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 5.3 cm |
| Výška (tělo) | 1.3 cm |
| Hloubka (tělo) | 5.3 cm |
| Délka kabelu | 0.08 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet připojení | 4 |
| Provedení | Bus Powered |
Více informací o produktu
- Pro připojení až 4 USB zařízení (např. USB flash disk, externí pevný disk) k portu USB 3.0
- napájení přes sběrnici, tj. napájení probíhá přes USB konektor na PC/notebooku
- integrovaný USB kabel pro připojení k PC/notebooku
- vhodné a testované pro USB 3.0, ale funguje i se zařízeními USB 2.0
- USB 3.0 je až 10x rychlejší než USB 2.0
Obsah dodávky
- 6 USB 3.0 rozbočovačů
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 10/8/7/Vista/XP s SP3 a Mac OS od verze 10.8
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi