USB čtečka karet, USB-C, USB 3.0, SD/microSD, hliník
00200131
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo smartphonu k paměťovým kartám SD / microSD pro přímou výměnu dat oběma směry
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
USB-C konektor: reverzibilní
Pohodlné a rychlé připojení díky USB-C konektoru, který lze použít na obou stranách
Hliníkový povrch
Vysoce kvalitní a robustní hliníkové pouzdro s elegantním vzhledem
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Paměťové karty až do 2 TB
Čtečka SD a microSD karet podporuje paměťové karty až do 2TB
Přenos dat superrychlostí
Superrychlý přenos dat až do 5 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Produktová řada | Prime |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 11 g |
| Rozměr - šířka | 16.2 mm |
| Rozměr - hloubka | 7.9 mm |
| Rozměr - výška | 47.2 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta microSD SD karta |
| Kvalita | Prime |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo smartphonu k paměťovým kartám SD / microSD pro přímou výměnu dat oběma směry
- Čtečka karet pro čtení a zápis vložených paměťových karet
- Vhodná pro všechny běžné formáty SD karet jako SD/SDHC/SDXC a microSD/microSDHC/microSDXC
- Vhodná a testovaná pro USB 3.2 Gen 1, ale funguje i s USB 3.0 a USB 2.0 zařízeními
- Plug & Play, není potřeba manuální instalace softwaru nebo ovladačů
- Napájení přes USB
Obsah dodávky
- 1 USB čtečka karet
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
