USB4 dokovací stanice "Connect2Office Speed", 40 Gbit/s, 10 portů
00200200
USB-C hub s 10 připojeními, když je na PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu málo portů (nebo je třeba je rozšířit), nebo pokud chceš připojovat / odpojovat více zařízení centrálně přes jeden konektor
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Přenos dat Super Speed Plus
Přenos dat Super-Speed-Plus až do 10 Gbit/s
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení širokých USB konektorů/donglů
Ultra HD - 8K
Pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 7680 x 4320 (8K) pixelů
Hliníkový povrch
Vysoce kvalitní a robustní hliníkové pouzdro s elegantním vzhledem
USB-C nabíjení + data
USB-C socket podporuje přenos dat a nabíjení (USB PD)
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Multistreamový transport pro další monitory
S MST (Multi-Stream Transport) můžete například připojit tři další monitory k notebooku a používat všechny čtyři obrazovky současně s různým obsahem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Max. zatížení | 140 W |
| Max. rozlišení | 8K (7680 x 4320) |
| Síťová rychlost | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB připojení |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 16.4 cm |
| Výška (tělo) | 2 cm |
| Hloubka (tělo) | 6.5 cm |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet připojení | 10 |
| Typ | USB-C dokovací stanice |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- USB-C hub s 10 připojeními, když je na PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu málo portů (nebo je třeba je rozšířit), nebo pokud chceš připojovat / odpojovat více zařízení centrálně přes jeden konektor
- Připojení k notebooku přes USB-4 připojení - vylepšený Super Speed Plus přenos dat až 40 Gbit/s
- Zásuvky na přední straně umožňují snadné a pohodlné připojení USB zařízení
- Podporuje použití v horizontální i vertikální poloze
- Stabilní základna pro bezpečné, úsporné a vertikální / kolmou polohu
- Gumové nožičky pro pevné postavení bez sklouznutí
- Plug & Play, není potřeba instalace softwaru / ovladačů
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Napájení přes USB
Připojení:
- 4 x USB-A: např. pro externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnici, tiskárnu
- 1 x USB-C data: např. pro externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnici, tiskárnu
- 1 x USB-C napájení: např. PD nabíječka, PD napájecí zdroj, PD power pack
- 1 x USB-C displej + data: např. monitor, TV, projektor, externí pevný disk, USB flash disk
- 1 x HDMI™: pro připojení např. monitoru, TV nebo projektoru
- 1 x DisplayPort: pro připojení např. monitoru, TV nebo projektoru
- 1 x LAN/Ethernet: např. pro kabelové připojení k internetu / síti
Obsah dodávky
- 1 dokovací stanice “Connect2Office Speed” USB4
- 1 USB-C kabel
- 1 držák
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10 a Mac OS 10.8 a novější
Pro použití funkce nabíjení přes USB-C musí zařízení podporovat USB Power Delivery (USB PD) nebo Thunderbolt 3/4/5.
Pro použití funkce monitoru přes HDMI™ nebo DisplayPort musí zařízení podporovat DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 nebo USB4.
Funkce MST přes HDMI™ nebo DisplayPort funguje pouze v kombinaci s aktuálními operačními systémy Microsoft Windows.
Informace pro spotřebitele
Doporučujeme použít napájecí zdroj kompatibilní s USB PD, který je dostatečně výkonný pro připojený notebook. U zařízení s příkonem 65 wattů je ideální napájecí zdroj s výstupním výkonem alespoň 90 až 100 wattů.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi