WB for Apple TV HD, 4k(1./2./3.)Gen
00220890
Uspořádané: namontuj Apple TV krabičku na zeď nebo přímo na televizi, vhodné pro Apple TV HD (4. generace)/4K (1., 2. a 3. generace)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Magnetic
Magnetic bracket allows modern and compact living space design
Flat profile
Mounted on the wall, the bracket blends unobtrusively into the living space
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Audio/Video/Game |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 130 g |
| Rozměr - šířka | 10.4 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.55 cm |
| Rozměr - výška | 7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Magnet |
| Montáž | Upevnění šroubem |
Více informací o produktu
- Uspořádané: namontuj Apple TV krabičku na zeď nebo přímo na televizi, vhodné pro Apple TV HD (4. generace)/4K (1., 2. a 3. generace)
- bezpečné uchycení na stěnu pomocí silného magnetu, magnet není potřeba pro montáž na televizi
- včetně šroubů a hmoždinek pro upevnění na stěnu a VESA šroubů pro upevnění na televizi
- přesně padnoucí pěnové podložky pro zabránění poškrábání stěny a TV pro Apple TV HD (4. generace)/4K (1./2. generace) a 4K (3. generace)
Obsah dodávky
- 1 magnetický držák
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 2 sady pěnové tkaniny
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi