Rychlonabíječka, USB-C, mini nabíječka, PD, 20 W, bílá
00201840
Nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: díky tomu můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro nové generace, protože často již nemají nabíječky součástí nákupu
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologii Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Vhodné z iPhonu 11
Ideální také pro Apple iPhone: iPhone SE, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro Max, lze používat z iPhonu 11
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 20 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Mini nabíječka 20W USB-C |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 2.9 cm |
| Výška (tělo) | 3.4 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér s technologií rychlého nabíjení Power Delivery, navíc podporuje Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0: díky tomu můžeš svůj smartphone nabíjet maximální rychlostí přes zásuvku
- Vysoce kvalitní USB nabíječka pro mnoho let používání
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupní výkon: 20 wattů - univerzální nabíječka dodává doporučený výkon pro rychlé nabíjení Apple iPhonů, vhodná i pro mobilní telefony od jiných výrobců
- Rychlonabíjecí adaptér na cesty: malá a lehká USB-C nabíječka, vejde se do každé tašky a příručního zavazadla
- Kompaktní design nezabírá sousední zásuvky
- Napájení 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení se zeměpisně specifickým adaptérem
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 uživatelská příručka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Přestaň produkt používat, pokud je zjevně poškozený.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Nekrout kabel a netlač na něj.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















