USB klávesnice "CK-100", kabelová, černá, QWERTY US
U8173050
Standardní klávesnice pro notebooky nebo stolní počítače: drátová PC klávesnice je ihned připravená k použití na počítači – stačí ji jen zapojit a připojit jako externí klávesnici.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Nastavitelný úhel psaní
Ergonomický pocit při psaní: Úhel psaní lze nastavit pomocí skládacích nožiček – pro protiskluzovou a pohodlnou práci na klávesnici počítače
Odnímatelný USB kabel klávesnice
Snadné odpojení a výměna: Díky standardizovaným USB portům na klávesnici a kabelu lze kabel rychle a snadno vyměnit v případě vady bez nutnosti vyhodit celou klávesnici
Velcro kabelové pásky
Rychlé a přehledné: Velcro kabelové pásky umožňují snadnou správu kabelů u stolu bez nepořádku
Plynulý pocit při psaní
Jednoduše plynulé: tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s kancelářskou klávesnicí – pro intuitivní, plynulé a tiché psaní
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 |
| Speciální vlastnosti | Sklopné nožičky |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 445 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 43.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 14.5 cm |
| Rozměr - výška | 2.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 12 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Standardní klávesnice pro notebooky nebo stolní počítače: drátová PC klávesnice je ihned připravená k použití na počítači – stačí ji jen zapojit a připojit jako externí klávesnici.
- Full-Size se všemi funkcemi: 100% klávesnice s numerickou částí splňuje všechny požadavky v kanceláři i domácí kanceláři
- Připojování a odpojování klávesnice: Díky USB konektoru a odlehčení tahu lze kabel klávesnice rychle odpojit a znovu připojit – zabraňuje zlomení kabelu a udržuje pořádek při skladování a přepravě
- Zapoj USB kabel a začni psát – jednoduché Plug-and-Play bez instalace ovladačů
- Univerzální adaptér USB-C na USB-A je přímo integrován v kabelu klávesnice
- Kryt a klávesy této klávesnice jsou vyrobeny ze 65 % z recyklovaného ABS plastu
Obsah dodávky
- 1 USB klávesnice „CK-100“
- 1 USB nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) včetně adaptéru (USB-C na USB-A) a organizéru kabelů
Systémové požadavky
- Operační systém: - Windows 11/10; Tlačítko asistence: aktuální verze Windows 11 a nainstalovaná aplikace Microsoft Copilot
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

