Kabel do telefonu USB-C E-Marker USB 3.2 Gen2 10 Gbit/s 5 A 100 W 1 m
00200656
Transfer danych z zawrotną prędkością i pełną funkcjonalnością: 10 Gbit/s oraz USB 3.2 do superszybkiego ładowania, przesyłania danych i synchronizacji, np. między laptopem a smartfonem lub ładowarką a głośnikiem Bluetooth.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Transmisja danych Super Speed Plus
Wysoka szybkość transferu danych Super-Speed-Plus do 10 Gbit/s
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Podwójnie ekranowany
Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Smukły i kompaktowy
Wąska wtyczka nadaje się szczególnie do urządzeń przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | PC & Notebook |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 10000 Mbit/s |
| Maks. wydajnosc | 100 W |
| Specyfikacja ekranowania | Podwójnie ekranowany |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 5 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 1 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Do podłączania komputera PC, notebooka, MacBooka, ładowarki z zewnętrznym dyskiem twardym, tabletu, smartfona, zasilacza, głośnika Bluetooth, kontrolera gier lub monitora w celu przesyłania danych cyfrowych, audio, wideo, sieci Ethernet i zasilania
- Ten w pełni wyposażony, w pełni funkcjonalny kabel może być również używany jako kabel USB-C do monitora
- Skręcone pary danych z zewnętrzną osłoną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia
- Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi zapewniają szybki transfer danych i najlepsze zasilanie
- Idealny do ładowania, przesyłania danych i synchronizacji
Zawartość opakowania
- 1 USB-C cable
Wymagania systemowe
If used as a monitor cable: USB-C Connection with DisplayPort Alternate Mode or Thunderbolt -3/4 Support.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





