Bezdrôtová optická myš MW-400 V2, ergonomická, žltá/čierna
00173029
Kompaktná optická bezdrôtová myš s 6 tlačidlami a nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu ukazovateľa myši
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Perfektná ergonómia
Ergonomický tvar dokonale sedí v pravej ruke pre pohodlné pracovné podmienky
Skladovateľný USB prijímač
Schovateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Vypínač zapnutia/vypnutia
Samostatný vypínač umožňuje úsporné používanie myši
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 36 d |
| DPI rozlíšenie | 1600 1200 800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Vypínač ON/OFF Tlačidlá prehliadača Pogumovaný povrch |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Žltá |
| Farba | Signál žltý |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Čierna Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 9.6 cm |
| Rozmer - výška | 4.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktná optická bezdrôtová myš s 6 tlačidlami a nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu ukazovateľa myši
- Ultra malý USB prijímač je vhodný na trvalú inštaláciu v notebooku alebo PC
- Spoľahlivá bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Technológia Smart-Link pre jednoduché spustenie
- Prepínateľná citlivosť medzi 800, 1200 a 1600 dpi
- Pošmyknuté nožičky s polymérovým povrchom zabezpečujú plynulé pohyby myši a nerušenú prácu
- Súčasťou je gumové koliesko na rolovanie
- Trendy dizajn v žiarivej signálnej žltej robí z optickej myši skutočný magnet na pohľady
Rozsah dodávky
- 1 optická bezdrôtová myš "MW-400 V2" so 6 tlačidlami
- 1 USB prijímač
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
