Bluetooth® slúchadlá "Action One", True Wireless, slúchadlá do uší, biele
00221774
Skutočne bezdrôtové slúchadlá pre pohodlné telefonovanie v práci, v aute alebo na cestách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá bez káblového chaosu pre ešte väčšiu slobodu
Dotykové ovládanie
Jednoduché použitie: Ovládanie funkcií smartfónu cez dotykový senzor priamo na skutočných bezdrôtových slúchadlách (napr. prijímanie/odmietanie hovorov/opätovné vytočenie/hudba)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz-8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 34 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Kôstky do uší |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivosť slúchadiel | 90 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -32 dB +/- 2 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 20 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 20 h |
| Max. Standby | 35 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor True Wireless Rýchle párovanie (QuickPair) Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Skutočne bezdrôtové slúchadlá pre pohodlné telefonovanie v práci, v aute alebo na cestách
- Funkcie smartfónu je možné ovládať cez dotykové ovládanie (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opätovné vytočenie posledného čísla)
- Funkcie ovládania hudby (prehraj/pozastav)
- Hlasitosť je možné ovládať cez hlasových asistentov
- S nabíjacou krabičkou: to znamená, že slúchadlá je možné nabiť až 2x počas pohybu
- Nabíjacia krabička sa nabíja cez USB-C pripojenie
- Čas prehrávania hudby / čas hovoru: 4 h s plne nabitými slúchadlami, 12 h s mobilnou dokovacou stanicou
- Jednoduché ovládanie vďaka automatickému zapnutiu a automatickému spárovaniu
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá „Action One“
- 1 nabíjacia krabička
- 1 návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
