Fotobatoh "Miami", 150, čierna/červená
00139856
Batoh na ergonomickú a jednoduchú prepravu, ako aj na bezpečnú ochranu kamerového vybavenia vrátane tabletu PC
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 25,91 cm (10,2") |
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Miami |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 600 g |
| Kód Veľkosti | 150 |
| Vnútorná šírka | 22 cm |
| Vnútorná výška | 24 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Objem | 5 l |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na tablet |
| Doplnkové vlastnosti | Dažďová pokrývka |
| Doplnky | Rain hood |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh na ergonomickú a jednoduchú prepravu, ako aj na bezpečnú ochranu kamerového vybavenia vrátane tabletu PC
- Polstrovaná priehradka na fotoaparát
- 8 odnímateľných vnútorných prepážok v priehradke na fotoaparát, 1 neoprénová prepážka s háčikom a slučkou na upevnenie fotoaparátu
- Nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomickým polstrovaním
- Nastaviteľný pás okolo pása
- Rukoväť s mäkkým polstrovaním
- Neoprénová priehradka na tablety do veľkosti 10,1" pod vekom
- Ďalšia predná priehradka so zipsom a sieťovanou priehradkou a organizérom z neoprénového materiálu
- Dve bočné vrecká zo sieťoviny
- Nastaviteľný držiak na statív na boku batohu
- Vhodné ako príručná batožina
- Nepremokavý kryt chráni batoh pred dažďom a prachom
Rozsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát „Miami“
- 6 vnútorných prepážok
- 1 vnútorná prepážka z neoprénu
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review