Meteorologická stanica "Usedom", čierna
00222242
Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Vonkajší senzorový displej: teplota a vlhkosť
Displej teploty a vlhkosti na vonkajšom senzore
7 symbolov Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so siedmimi ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé, silný dážď, sneženie, silné sneženie
Podsvietenie
Pre lepšiu čitateľnosť je možné podsvietenie ovládať v kontinuálnej prevádzke cez napájací zdroj
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Teplotný alarm
Nastaviteľná teplota (maximálna a minimálna hodnota) spustí alarm pri vstávaní včas na škrabanie okien alebo stmavenie izieb v horúčave
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
DCF rádiový signál
Keď sa DCF rádiový signál nepoužíva, môže byť úplne vypnutý
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
Mrazový poplach
Mrazový alarm sa aktivuje pri -1 až +1 °C, aby ste sa stihli stihnúť zoškrabať okná alebo odčistiť sneh
Vysokokontrastný VA displej
Pre každú perspektívu: Bez ohľadu na uhol, VA displej vždy ponúka najlepší pohľad s vysokým kontrastom
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť: stúpajúce, stabilné, klesajúce
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. vyžarovaný vysielací výkon | 0.123 W |
| Displej vonkajšieho senzoru | Vlhkomer Teplomer |
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Frekvencia vonkajšieho senzoru | 433 MHz |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Farebný displej |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 15.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.1 cm |
| Rozmer - výška | 11.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -20°C až +60°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Dátum Funkcia driemania (Snooze) Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Alarm námrazy Indikátor kapacity batérií (vonkajší senzor) Trend vývoja teploty vzduchu Trend vývoja vlhkosti vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) DCF signál (možno vypnúť) Budík Zobrazenie fázy mesiaca |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
- Meteorologická stanica v modernom, kompaktnom dizajne
- Pútavý, farebný displej, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti
- Displej s 3 úrovňami jasu: vypnutý / jasný / jasnejší (v USB režime)
- Intuitívne ovládanie
- Zobrazenie kapacity batérie
- Možnosť zavesenia na stenu alebo postavenia
- Kontrolné svetlo pre prenos
- Možnosť pripojenia max. troch bezdrôtových vonkajších senzorov
Teplomer:
- Zobrazenie teploty vnútri a vonku
- Zobrazenie trendu
- Pamäť max./min. hodnôt teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Vlhkomer:
- Zobrazenie vlhkosti vzduchu vnútri a vonku
- Zobrazenie trendu
- Pamäť max./min. hodnôt vlhkosti vzduchu
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania času medzi 12 a 24 hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (8 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina, ruština)
- Funkcia budíka a odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica "Usedom"
- 1 senzor
- 1 napájací zdroj
- 2 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
vonkajší senzor 00222237 je kompatibilný s touto meteorologickou stanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review