Obal "Fold Clear" s perom pre Galaxy Tab S10 Lite 10,9"
00231025
Toto puzdro na tablet nielenže poskytuje všestrannú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab S10 Lite 11", ale zároveň mu dodáva moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí z obalu ideálnu voľbu pre pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Príjemný pocit
Dobre sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantnom dizajne presviedča svojím obzvlášť príjemným pocitom a utierateľným povrchom
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Stabilná standová funkcia v dvoch fázach
Stabilný stojan na tablet: jednoducho sklopte predný kryt na obale, rozložte tablet a pohodlne ho používajte na prácu – v dvoch fázach pre ideálny pozorovací uhol
Automatické zapnutie/vypnutie
Jednoducho šetrite energiu: Integrovaný magnet v obalu tabletu zapne Samsung Galaxy Tab pri otvorení veka a vypne ho pri zatvorení – šetrí batériu aj bez nutnosti stlačiť ďalšie tlačidlo
Priehľadná zadná strana
Elegantná, priehľadná zadná strana: Dizajn tabletu zostáva viditeľný aj v púzdre – bezpečná manipulácia a kvalitný vzhľad v púzdre tabletu
Puzdro na tablet v čiernej farbe so štýlom
Elegantná čierna: Ochranné puzdro tabletu v jednoduchom dizajne s bohatou čiernou jednoducho ladí so všetkým – klasicky elegantné pre profesionálny vzhľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,68 cm (10,9") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S10 Lite (10.9") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S10 Lite (10.9") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 183 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Najmä ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavý obal na tablet chráni Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10,9” pred nečistotami, prachom a škrabancami a vďaka výraznej farbe a priehľadnej zadnej strane vždy jednoducho sedí ku situácii – či už na služobnej ceste alebo pohodlne sediac na pohovke.
- Ľahké čistenie: vonkajší povrch ochranného puzdra sa jednoducho utrie vlhkou handričkou - kryt je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v puzdre, aj keď postavíš tablet do puzdra a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - vlastné nastavenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie po internete, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
