Puzdro "Fold Clear" s perom pre Galaxy Tab S10 FE+ 13,1", čierne
00231003
Toto puzdro na tablet poskytuje nielen všestrannú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1", ale zároveň mu dodáva aj moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí kryt ideálnym na pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktická priehradka na perá
Praktická, úsporná priehradka na perá uprostred puzdra na tablet pre stylus, guľôčkové perá a podobne.
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Príjemný pocit
Dobre sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantnom dizajne presviedča svojím obzvlášť príjemným pocitom a utierateľným povrchom
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Stabilná standová funkcia v dvoch fázach
Stabilný stojan na tablet: jednoducho sklopte predný kryt na obale, rozložte tablet a pohodlne ho používajte na prácu – v dvoch fázach pre ideálny pozorovací uhol
Automatické zapnutie/vypnutie
Jednoducho šetrite energiu: Integrovaný magnet v obalu tabletu zapne Samsung Galaxy Tab pri otvorení veka a vypne ho pri zatvorení – šetrí batériu aj bez nutnosti stlačiť ďalšie tlačidlo
Priehľadná zadná strana
Elegantná, priehľadná zadná strana: Dizajn tabletu zostáva viditeľný aj v púzdre – bezpečná manipulácia a kvalitný vzhľad v púzdre tabletu
Puzdro na tablet v čiernej farbe so štýlom
Elegantná čierna: Ochranné puzdro tabletu v jednoduchom dizajne s bohatou čiernou jednoducho ladí so všetkým – klasicky elegantné pre profesionálny vzhľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33,28 cm (13,1") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Puzdro na tablet |
| Hmotnosť | 296 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavé puzdro na tablet chráni Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1" pred nečistotami, prachom a škrabancami a vďaka výraznej farbe a priehľadnému zadnému krytu vždy jednoducho sedí k situácii – či už na služobnej ceste alebo pohodlne na gauči.
- Jednoduché čistenie: vonkajší povrch obalu na tablet sa dá jednoducho utrieť vlhkou handričkou - obal je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v obale, aj keď stojíš s tabletom v obale a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - prispôsobenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
