Univerzální USB-C adaptér pro notebook, tenký, GaN, PD, 65W
00200020
Náhrada za ztracené nebo vadné originální napájecí zdroje a také ideální jako druhý napájecí zdroj do kanceláře, na cesty nebo domů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rychlé nabíjení více zařízení
Ideální pro současné a rychlé nabíjení několika zařízení přes USB
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
USB-C konektor: reverzibilní
Pohodlné a rychlé připojení díky USB-C konektoru, který lze použít na obou stranách
Efektivní a optimalizované nabíjení
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje připojené zařízení pro efektivní a optimalizované nabíjení
USB napájecí zásuvka
USB napájecí zásuvka napájí další USB zařízení
Štíhlý design
Slim design je zvláště vhodný pro mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety a notebooky
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná technologie GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou produkcí tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galia to umožňují
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 lze používat univerzálně, což je činí vhodnými pro chytré telefony, AirPods, tablety, napájecí zdroje a notebooky
With 3 USB charging sockets
With 1 USB-A socket and 2 USB-C sockets: ideal for all devices that are charged and operated via USB, e.g. tablets, smartphones, power packs and consoles – thanks to superlative performance even laptops and notebooks
Automatic device recognition
Multi, fast, efficient: The USB charging sockets automatically recognise connected devices and charge them optimally on all available sockets
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí | 5 V - 20 V |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 200 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Vstupní napětí notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti zkratu Ochrana proti přetížení |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 65 W |
| Max. výstupní výkon | 65 W |
| Max. výstupní proud | 3.25 A |
| Napájecí konektor | Euro vidlice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 10.4 cm |
| Výška (tělo) | 1.8 cm |
| Hloubka (tělo) | 5.9 cm |
| Hmotnost | 171 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový síťový zdroj |
| Doplňkové vlastnosti | USB-A zásuvka USB-C zásuvka |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Náhrada za ztracené nebo vadné originální napájecí zdroje a také ideální jako druhý napájecí zdroj do kanceláře, na cesty nebo domů
- Ideální pro všechna zařízení nabíjená přes USB, např. notebook, tablet, smartphone, power pack, konzole
- Také pro Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- Smartphony se nabijí na 60 % kapacity během pouhých 30 minut
- USB Power Delivery je také známý jako „USB PD“
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi Power Delivery a technologií Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Inteligentní čipová sada pro bezpečné nabíjení s ochranou proti přetížení a zkratu
- Rychlonabíjecí adaptér na cesty: malý a lehký zdroj energie, vejde se do každé tašky a příručního zavazadla
Obsah dodávky
- 1 univerzální napájecí adaptér USB-C pro notebook
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Díky komunikaci mezi terminálovým zařízením a nabíječkou tato napájecí jednotka vždy dodává správný výkon, aby tvé zařízení nabíjela co nejrychleji, optimalizovaně a efektivně.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






