Wzmacniacz BK/CATV 25 dB regulowany
00205234
To increase the signal strength
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wzmocnienie: 25 dB
Wzmocnienie sygnału o 25 dB
Regulator tłumienia
Regulator tłumienia zapewniający optymalne ustawienie sygnału wejściowego
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Regulacja tłumienia | 13 dB |
| Regularor wzmocnienia | Niedostępny |
| Zakres częstotliwości | 40 - 862 MHz |
| Wzrost | 22 dB |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Zasilanie 230 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Biały |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | BK-Wzmacniacz |
| Zakres kanału zwrotnego | Niedostępny |
Wiecej informacji o produkcie
- To increase the signal strength
- Plug housing with power LED and On/Off mains switch
- Built-in 230V/50Hz power pack
Zawartość opakowania
- 1 BB/CATV amplifier
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















