ARCTIC MX-2 vysokovýkonná tepelná pasta
00200758
Tepelne vodivé pasty vyrovnávajú výrobnými nepravidelnosťami povrch, čím zlepšujú prenos tepla medzi procesorom a chladiacim prvkom, napríklad
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Produktové série | Essential Line |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Obsah | 4 g |
| Cena za jednotku | 1 kg |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Hustota | 3.96 g/cm³ |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | 50°C až 170°C |
| Viskozita | 850 p |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Tepelne vodivé pasty vyrovnávajú výrobnými nepravidelnosťami povrch, čím zlepšujú prenos tepla medzi procesorom a chladiacim prvkom, napríklad
- Tepelne vodivá pasta vyrobená z mikročastíc uhlíka zaručuje mimoriadne vysokú tepelnú vodivosť
- Pasta bez kovov a elektrickej vodivosti, chrániaca pred koróziou a skratmi
- Mimoriadne dlhotrvajúca, funguje niekoľko rokov bez vysychania alebo straty účinnosti
- Prakticky balená v opakovane použiteľnej striekačke
- Obsah: 4 g (stačí na približne 20 aplikácií)
- Viskozita: 850 Poise
- Hustota: 3,96 g/cm³
Rozsah dodávky
- 1 ARCTIC MX-2 vysoko výkonná tepelná pasta
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
