Autonabíjačka, USB-A, 6 W, čierna
00201634
Nabíjací adaptér na napájanie smartfónu cez zásuvku zapaľovača v autách alebo nákladných vozidlách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Žiadne |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 6 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | USB CL adaptér do auta |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjací adaptér na napájanie smartfónu cez zásuvku zapaľovača v autách alebo nákladných vozidlách
- Perfektný do auta: kompaktný adaptér na nabíjanie do zapaľovača cigariet
- Maximálny nabíjací prúd 6 W pre rýchle nabíjanie
- Zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania s nabíjaním optimalizovaným pre zariadenie
- LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave zariadenia
Rozsah dodávky
- 1 autonabíjačka
- 1 návod na použitie - 1 autonabíjačka
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri používaní produktu v cestnej premávke platia predpisy StVZO.
- Dávaj pozor, aby žiadne komponenty, ako airbag, bezpečnostné zóny, ovládacie prvky, prístroje a pod., ani výhľad neboli zakryté alebo obmedzené.
- Počas jazdy autom sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Nekláňaj a nešklbaj kábel.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy za konektor, nikdy za kábel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený nabíjací kábel, adaptér alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















