Bluetooth® USB adaptér, verzia 4.0 C1 + EDR
00053313
Univerzálny mini Bluetooth adaptér pre pohodlnú bezdrôtovú výmenu dát medzi PC, notebookom a ďalšími Bluetooth zariadeniami (napr. smartfón, tablet, reproduktor, slúchadlá a pod.)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Šetri energiu
Obzvlášť nízka spotreba energie
128-bitové AES šifrovanie
128-bitové AES šifrovanie zaručuje bezpečné spojenie medzi zariadeniami
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Retail |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 1 |
| Bluetooth verzia | 4.0 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 23 mm |
| Rozmer - šírka | 14 mm |
| Rozmer - výška | 5 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP HFP SBC |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny mini Bluetooth adaptér pre pohodlnú bezdrôtovú výmenu dát medzi PC, notebookom a ďalšími Bluetooth zariadeniami (napr. smartfón, tablet, reproduktor, slúchadlá a pod.)
- Použitie dvoch donglov umožňuje priamu výmenu dát medzi dvoma počítačmi
- Bluetooth verzia 4.0 pre rýchly prenos dát (spätná kompatibilita s verziami 3.0, 2.1, 2.0 a 1.2)
- Trieda 1, dosah až do 100 metrov
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth-USB adaptér
- 1 návod na inštaláciu
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné použitie.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review