Classic budík, tichý chod, čierny/biely
00186335
Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Fluorescenčné ruky
Fluorescenčné hodinové a minútové ručičky uľahčujú čítanie času v tme
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 9.5 cm |
| Hmotnosť | 117 g |
| Rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.8 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Doplnkové vlastnosti | Fluorescenčný |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Fluorescenčný |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s analógovým zobrazením času a času budenia
- Cestovné hodiny s analógovými ručičkami na hodiny/minúty/sekundy
- Biela ciferník s arabskými číslicami
- Podsvietenie pozadia
Funkcia budíka:
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka
Rozsah dodávky
- 1 „Klasický“ budík
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Druhá ručička nie je fluorescenčná.
Plynulý pohyb druhej ručičky zabezpečuje, že nie sú počuť žiadne tikajúce zvuky, a hodiny vydávajú iba tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver zodpovednému odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky záruky.
- Drž deti určite ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie zodpovedajúce uvedenému typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadení, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezapojuj batérie na skrat.
- Nabíjaj iba nabíjateľné batérie, nevybíjaj obyčajné batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtajte batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a ekologicky škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review