Foto taška Valletta 140, čierna
00185075
Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie digitálnych fotoaparátov s príslušenstvom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Valletta |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 400 g |
| Kód Veľkosti | 140 |
| Vnútorná šírka | 22 cm |
| Vnútorná výška | 20.5 cm |
| Vnútorná hĺbka | 11.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Softcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie digitálnych fotoaparátov s príslušenstvom
- Hlavná priehradka so zipsom
- Dve sieťované vrecká po stranách
- Ďalšia predná priehradka so zipsom
- Dve pútka na opasok pre pohodlné nosenie
- Polstrované držadlo
- Nastaviteľná vnútorná prepážka
- Odnímateľný ramenný popruh
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Valletta"
- 1 ramenný popruh
- 1 vnútorný priehradok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review