Kamerový obal "Valletta", 130 Colt, čierny
00185078
Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie digitálnych fotoaparátov s objektívom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Valletta |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 300 g |
| Kód Veľkosti | 130 |
| Vnútorná šírka | 16 cm |
| Vnútorná výška | 21 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Soft bag |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie digitálnych fotoaparátov s objektívom
- Dva opaskové púzdra pre pohodlné nosenie
- Hlavná priehradka so zipsom, ktorý sa otvára od tela
- Ďalšia predná priehradka so zipsom
- Dve bočné sieťované vrecká
- Polstrovaná rukoväť
- Odnímateľný ramenný popruh
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Valletta"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review