organizér Automotive do kufra, malý
00083962
Ako to už často býva: Ideš po práci nakupovať a nemáš tašku na prenášanie nákupov. Keď je zložený, tento organizér môžeš nechať v aute, keď ho rozložíš, je neuveriteľne priestranný, čo ho robí ideálnym, ak chceš nakupovať na niekoľko dní.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Kufor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 29.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 37 cm |
| Rozmer - výška | 25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 3 |
Ďalšie informácie o produkte
- Organizér, ktorý je ideálny na prepravu alebo uchovávanie rôznych doplnkov alebo nákupu v kufri auta
- Dá sa zložiť, keď sa nepoužíva
- Zabraňuje tomu, aby sa vaše doplnky počas jazdy kotúľali
- Rozdelený na dve priehradky, s elastickou páskou a sieťovanou priehradkou
- Rukoväte pre jednoduchý prenos
- Organizér sa pripája k autu pomocou pevne integrovaného suchého zipsu na spodnej strane
- Obsahuje 30 cm suchý zips (lepiace pripevnenie) pre flexibilné a bezpečné upevnenie
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny automobilový organizér
- 1 suchý zips
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review