PC reproduktory "E 80"
00057139
Aktívny reproduktor pre počítače a notebooky
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Výstup na slúchadlá
Dodatočný audio výstup (3,5 mm jack) na pripojenie slúchadiel
Ovládanie hlasitosti
Ovládanie hlasitosti pre individuálne, plynulé nastavenie hlasitosti
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenčný rozsah reproduktora | 20000 Hz |
| Min. frekvenčný rozsah reproduktorov | 140 Hz |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB A pripojenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 330 g |
| Dĺžka kábla | 115 cm |
| Reproduktor-šírka | 7 cm |
| Reproduktor-výška | 14.5 cm |
| Reproduktor-hĺbka | 6.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
Ďalšie informácie o produkte
- Aktívny reproduktor pre počítače a notebooky
- Napájanie cez USB pripojenie (napájané z magistrály)_x000D_
- Vypínač zap./vyp._x000D_
- Jack a USB kábel sú napevno pripojené k reproduktorom, takže sú pripravené na pripojenie k PC_x000D_
- Výstupný výkon sínusovej vlny: 2x 120 mW (faktor skreslenia) <8%)
Rozsah dodávky
- 1 "E 80" 2.0 PC reproduktor
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
