PC webkamera "C-900 Pro", UHD 4K, 2160p, USB-C, pre streamovanie
00139995
Vytváranie obrázkov a videí na notebooku / PC a ideálne na streamovanie alebo chatovanie cez rôzne aplikácie na okamžité správy (ako napríklad Skype, Teams, Zoom)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Univerzálny závit 1/4" na montáž na statív
Pevný stojan na mieste: dá sa namontovať na všetky bežné statívy vďaka závitu 1/4"
Spy protection
Magnetic lens cover protects against spy attacks by hackers
Adjustable angle of tilt
Vertical angle of tilt can be flexibly adjusted, making it ideal for showing documents or models on a table, for example
4K UHD wide image resolution
4K UHD wide image resolution (3480 x 2160) for the best shots with rich detail and clear picture and sound quality
Hlas cez IP
Integrovaný stereo mikrofón s redukciou šumu pre jasne zrozumiteľný hlasový prenos umožňuje Voice-over-IP, napr. Skype, Teams, Zoom, YouTube
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obrazové rozlíšenie | 3840x2160 Pixel |
| Obrazové rozlíšenie (interpolované) | 3840 x 2160 pixelov |
| Počet snímkov | Max. 30 snímok za sekundu 30 snímok za sekundu pri 1080p 30 snímok za sekundu pri 2K 30 snímok za sekundu pri 4K |
| Kompatibilný operačný systém | Mac Windows |
| Rozlíšenie v megapixeloch | 8.3000 |
| Video rozlíšenie | 3840x2160 Pixel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Rozmer - dĺžka | 6.3 cm |
| Rozmer - šírka | 10 cm |
| Rozmer - výška | 5.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nastaviteľný uhol sklonu |
| Uhol záberu | 89° |
| Focus | Auto Focus |
| Mikrofón | Stereo |
| Typ mikrofónu | Stereo |
| Ďalšie funkcie | Redukcia šumu Stavová LED Automatické nastavenie expozície Režim UVC SPY - Ochrana Zabudovaný mikrofón |
| Rozsah otáčania | 360 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Vytváranie obrázkov a videí na notebooku / PC a ideálne na streamovanie alebo chatovanie cez rôzne aplikácie na okamžité správy (ako napríklad Skype, Teams, Zoom)
- Dotykové tlačidlo na ovládanie funkcie zoomu
- Proti blýskaniu a automatická vyváženie bielej
- Automatické zaostrovanie zaručuje ostrý obraz aj pri pohybe
- Rýchle a spoľahlivé pripojenie cez USB-C adaptér
- Plug & Play: inštalácia bez ovládačov vďaka UVC
Rozsah dodávky
- 1 PC webkamera "C-900 Pro"
- 1 magnetický kryt objektívu
- 1 USB-C adaptér kábel
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.4.3 a novšie
Poznámky pre spotrebiteľov
Používaj iba USB-C adaptér kábel, ktorý je súčasťou balenia, a používaj kábel len pre tento produkt.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review