Prútová izbová anténa pre TV/rádio
00221081
Pasívna vnútorná anténa pre digitálne TV a rádiové príjmy (DVB-T2/DAB+/DAB) a analógový rádiový príjem (FM)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Otočenie o 180°
Dokonalý príjem: tyčová anténa sa dá otočiť o 180° pre optimálne zarovnanie signálu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vo vnútri |
| Spôsob použitia | Izbová anténa |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 174 - 230 MHz 1452 - 1479,5 MHz 470 - 690 MHz 87,5 -108 MHz |
| Technológia | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zosilnenie | Pasívny |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Vzdialené napájanie cez anténny kábel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Prútová anténa |
| Dĺžka koax. káblu | 1.45 m |
| Rozmer - dĺžka | 5.8 cm |
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - výška | 36 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Montáž | Stojan Samostatne stojace |
| Výkon | 15 |
Ďalšie informácie o produkte
- Pasívna vnútorná anténa pre digitálne TV a rádiové príjmy (DVB-T2/DAB+/DAB) a analógový rádiový príjem (FM)
- 360° príjem: perfektný príjem zo všetkých smerov
- Kábel 1,50 m s F-konektorom
Rozsah dodávky
- 1 "Basic" vnútorná anténa
- 1 adaptér z koaxiálnej zásuvky na F-zástrčku
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si mohol spracovať DVB-T2 signál z antény, tvoj televízor musí mať aj DVB-T2 tuner. Ak ho nemá, budeš potrebovať DVB-T2 prijímač alebo DVB-T2 box. Predpoveď príjmu pre DVB-T2 nájdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Môžem použiť aj vnútornú anténu pre staré rádio?
Všetky vnútorné antény Hama sú tiež navrhnuté pre FM, takže je možné prijímať aj analógové signály zo starého rádia. Predpokladom je, že na rádiu je dostupné vhodné pripojenie, napríklad koaxiál, F-zásuvka.
Môžem použiť aj vnútornú anténu v obytnom aute?
Pasívne vnútorné antény sa vždy dajú použiť v obytných autách, karavane a podobne. V prípade aktívnych vnútorných antén musí byť zaručený zdroj napájania – buď prostredníctvom fantómového napájania z rádia, televízora alebo USB, alebo cez zdroj, napájací zdroj a podobne.
Kde je najlepšie miesto na inštaláciu vnútornej antény?
Vnútorné antény majú zvyčajne najlepší signál pri oknách. Inak je užitočné vyskúšať rôzne miesta. Umiestnenie na vyššie miesta tiež zabezpečuje lepší príjem.
Potrebujem vnútornú anténu pre smart TV?
Smart TV môže tiež prijímať televízne kanály s vnútornou anténou, ak nemá káblové pripojenie, satelit alebo vonkajšiu anténu. Predpokladom je, že smart televízor má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review