RC200, digitálny budík, riadený rádiovým signálom
00186331
DCF rádiové hodiny s digitálnym zobrazením času, času budíka a dátumu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac, deň v týždni |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Modrá |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 139 g |
| Rozmer - šírka | 8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 7.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 2 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Možnosť nastavenia | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1,5 °C |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Teplomer (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Ďalšie informácie o produkte
- DCF rádiové hodiny s digitálnym zobrazením času, času budíka a dátumu
- Dvojriadkový displej s veľkým indikátorom času
- Modré LED podsvietenie
Čas / Kalendár / Funkcia budíka:
- Čas je možné prepínať medzi 12 a 24 hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (5 jazykov: angličtina, nemčina, taliančina, francúzština a španielčina)
- Funkcia odloženia budíka
Teplomer:
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Rozsah dodávky
- 1 rádiobudík "RC200"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nespracovateľské domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu, inak stratíš nárok na záruku.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Varovanie
- Vždy dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže viesť k vytekaniu alebo výbuchu batérií.
- Používaj iba akumulátory (alebo batérie) uvedeného typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a ich proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré sa dlhšie nepoužívajú (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevhadzuj batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtajte batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review