Set mini skrutkovačov 24v1
00200762
Pre všetky drobné opravy v domácnosti, PC, notebooku, tablete a v oblasti elektroniky
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 24 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 19.1 cm |
| Výška (telo) | 6 cm |
| Hĺbka (telo) | 9.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre všetky drobné opravy v domácnosti, PC, notebooku, tablete a v oblasti elektroniky
- Nevyhnutné pre presnú mechanickú prácu, napr. na elektronických zariadeniach
- Bitky sú vyrobené z kvalitnej, odolnej ocele
- Praktické a štýlové puzdro s koženým vzhľadom
- Vhodné do akéhokoľvek vrecka na nohaviciach alebo zásuvky
- Sada pozostáva z:
- 1 pevná hliníková rukoväť s protišmykovým, rebrovaným povrchom
- 9 vymeniteľných bitov "Torque" (T2 / T3 / T4 / T5 / T6 / T8 / T9 / T10 / T15)
- 4 vymeniteľné bity "Hexagon socket" (H1.5 / H2.0 / H2.5 / H3.0)
- 3 vymeniteľné bity "Phillips head" (PH1.5 / PH 2.0 / PH 3.0)
- 3 vymeniteľné bity "Slot-head" (SL1.5 / SL2.0 / T7 / T8 / T9 / SL3.0)
- 3 vymeniteľné bity "Pentalobe" (PL0.8 / PL1.2 / PL1.6)
- 2 vymeniteľné bity "Tri-Wing-head" (0.6Y / 2.5Y)
Rozsah dodávky
- 1 puzdro s koženým vzhľadom
- 1 hliníková rukoväť
- 24 vymeniteľných bitov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review