Trojnohý statív "Delta 160", 3D
00004097
Niekedy môže byť ťažké držať fotoaparát stabilne len holými rukami. Tento statív ti poskytne perfektný držiak na fotoaparát. Umožňuje ti zachytiť zábery z rôznych uhlov a hroty zabezpečujú pevný úchop aj na náročnom teréne. Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1590 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Nastavenie stredového stĺpika pomocou kľuky |
| Max. výška | 160 cm |
| Max. hrúbka profilu | 26 mm |
| Min. výška | 62 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 66 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3-cestná hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 4000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- statív na fotoaparát a videokameru, bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
- Veľké, funkčné rýchloupínacie zámky na nohy pre rýchle a jednoduché zaistenie dĺžky nohy v ľubovoľnej polohe
- S kľukou na plynulé nastavenie výšky stredovej tyče
- Vodováha integrovaná v hlave statívu a základni
- S gumovými nohami pre bezpečné postavenie
- Hroty na nohách statívu zabezpečujú obzvlášť pevné postavenie na mäkkých alebo šmykľavých povrchoch
- Náhradná rýchloupínacia doska (gumená): Číslo položky 00004424
Rozsah dodávky
- 1 trojnohý statív "Delta 160"
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
