Trojnožný statív "Action Smart/Tab 170 3D", pre smartfón/tablet
00004492
Statív na fotoaparát pre ostré fotografie bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre fotoaparáty, videá, smartfóny a tablety
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, tablet, digital camera and video camera
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
With spikes
Hroty na nohách statívu zabezpečujú obzvlášť pevné postavenie na mäkkom alebo šmykľavom podklade
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Hama Star |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1477 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Nastavenie stredového stĺpika pomocou kľuky |
| Max. výška | 170 cm |
| Max. hrúbka profilu | 23 mm |
| Min. výška | 62 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 63 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Rukoväť z plastu |
| Statívová hlava | 3-cestná hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 5000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Statív na fotoaparát pre ostré fotografie bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre fotoaparáty, videá, smartfóny a tablety
- Vodováha integrovaná do hlavy statívu a základne
- S kľukou pre plynulé nastavenie výšky stredového stĺpika
- Fixovateľné priečne vzpery a flexibilné gumové nožičky pre pevné umiestnenie na nerovnom povrchu
- Funkčné rýchlouzávery nôh pre rýchle a jednoduché zafixovanie dĺžky nohy v ľubovoľnej polohe
- Rukoväť
- Protišmykové penové rukoväte na nohách statívu pre použitie za každého počasia
- S hákmi na závažia pre lepšiu stabilitu počas veterných podmienok a na členitom teréne
- Náhradná rýchloupínacia doska: Hama položka č. 00004154
Držiak na smartfón / tablet:
- s týmto držiakom možno pripojiť všetky smartfóny a tablety na statív
- Skrutkovo pripojiteľný univerzálny držiak pre zariadenia bez statívového závitu
- Mimoriadne flexibilný pre šírku smartfónu od 5,5 do 8,2 cm a šírku tabletu od 11,2 do 18,5 cm (v horizontálnom formáte)
- Kompaktný dizajn
- Ideálny na selfie fotky a videá, video denníky, blogy, dovolenky a život na cestách
- Len v kombinácii so statívmi so závitom ¼" alebo s teleskopickými tyčami
- Žiadne viac vratké, naklonené selfie
- Svorka s pružinovým držadlom a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, zatiaľ čo guma chráni telo pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 statív "Action Smart/Tab 170 3D"
- 1 držiak na smartfón / tablet
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review