USB‑C dokovacia stanica "Connect2Office Work", 12 portov
00200149
USB-C rozbočovač s 12 pripojeniami, keď je málo slotov (alebo ich chceš rozšíriť) na PC, notebooku, MacBooku alebo tablete, alebo ak chceš viaceré zariadenia pripojiť/odpojiť centrálne cez jeden konektor
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Super Speed Plus prenos dát
Super-Speed-Plus prenos dát až do 10 Gbit/s
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
Hliníkový povrch
Kvalitné a robustné hliníkové puzdro s elegantným vzhľadom
Prenos gigabitových dát
Prenos dát cez gigabitový Ethernet až do 1 Gbps
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Veľké rozostupy medzi hlavicami
Veľké rozostupy medzi zásuvkami umožňujú jednoduché zapojenie aj pri širokých zástrčkách
USB-C nabíjanie + dáta
USB-C zásuvka podporuje USB Power Delivery (USD PD) a rýchly prenos dát
Multi-stream transport pre ďalšie monitory
S MST (Multi-Stream Transport) môžete napríklad pripojiť tri ďalšie monitory k notebooku a používať všetky štyri obrazovky naraz s rôznym obsahom
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Max. zaťaženie | 100 W |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Sieťová rýchlosť | 10/100/1000 Mbps |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB pripojenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 29.1 cm |
| Výška (telo) | 6 cm |
| Hĺbka (telo) | 2.8 cm |
| Hmotnosť | 62 g |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet pripojení | 12 |
| Typ | USB-C dokovacia stanica |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- USB-C rozbočovač s 12 pripojeniami, keď je málo slotov (alebo ich chceš rozšíriť) na PC, notebooku, MacBooku alebo tablete, alebo ak chceš viaceré zariadenia pripojiť/odpojiť centrálne cez jeden konektor
- Odnímateľné nožičky pre úsporu miesta pri prevádzke alebo preprave
- Nožičky z silikónu pre protišmykovú stabilitu
- Plug & Play, nie je potrebná inštalácia softvéru ani ovládačov
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- Napájanie cez USB
Pripojenia:
- 4 x USB-A: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 3 x USB-C na dáta: napr. pre externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C monitor + dáta: napr. pre monitor, TV, projektor, externý pevný disk, USB kľúč, myš, klávesnicu, tlačiareň
- 1 x USB-C napájanie: napr. pre PD nabíjačku, PD napájací zdroj, PD power banku
- 2 x HDMI™: pre pripojenie napr. k monitoru, TV alebo projektoru
- 1 x LAN/Ethernet: napr. pre káblové internetové / sieťové pripojenia
- 1 x 3,5 mm audio/AUX: napr. pre slúchadlá, headset, reproduktor, mikrofón
Rozsah dodávky
- 1 USB-C dokovacia stanica "Connect2Office Work"
- 1 USB-C kábel
- 2 základne
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10 a Mac OS 10.8 a novšie
Na použitie nabíjacej funkcie cez USB-C musí zariadenie podporovať USB Power Delivery (USB PD) alebo Thunderbolt 3/4.
Na použitie monitorovej funkcie cez HDMI™ musí zariadenie podporovať DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4 alebo USB4.
Funkcia MST cez HDMI™ funguje len v spojení s aktuálnymi operačnými systémami Microsoft Windows.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review