USB-C kábel, E-Marker, USB4 Gen4, 80 Gbit/s, 5 A, 240 W, 1,00 m
00200799
80 Gbit/s, 240 W, 8K – tento USB-C kábel s e-markerom je naozaj superlatív: najrýchlejší prenos dát, najrýchlejšie nabíjanie, najvyššie rozlíšenie. USB kábel má všetko – zvnútra aj zvonka!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
Ultra HD - 8K
Pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 7680 x 4320 (8K) pixelov
Štíhla a kompaktná
Tenký konektor je obzvlášť vhodný pre mobilné a ploché zariadenia alebo v stiesnených priestoroch
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
240W E-Marker pre USB-C PD
Inteligentná komunikácia cez e-markery: podporuje štandard USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) – nabíjanie až do 240 wattov
Ultra-rýchly prenos dát
Ultra-rýchly prenos dát až do 80 Gbit/s obojsmerne a až do 120 Gbit/s prostredníctvom "Bandwidth Boost"
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | PC/Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 80000 Mbit/s |
| Max. výkon | 240 W |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Max. prenášaný prúd | 5 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, nabíjačky s externým pevným diskom, dokovacou stanicou, tabletom, smartfónom, power packom alebo monitorom na prenos digitálnych dát, zvuku, videa, Ethernetu a napájania
- Obojsmerný prenos dát až do 80 Gbit/s, až do 120 Gbit/s cez „Bandwidth Boost“ so znížením rýchlosti downstream na 40 Gbit/s
- Tento USB kábel podporuje vysoké rozlíšenie a obnovovaciu frekvenciu a môže sa použiť aj ako USB-C kábel pre monitor
- Testovaný a certifikovaný pre USB4, kompatibilný s Thunderbolt 3/4/5, USB 3.2 (Gen2 a Gen1) a USB 2.0
- Skrútené dátové páry s vonkajším plášťom z robustného PVC materiálu minimalizujú rušenie
- Vnútorné vodiče z medi pre rýchly prenos dát a najlepšie napájanie
- Ideálny na nabíjanie, prenos dát a synchronizáciu
Rozsah dodávky
- 1 kábel USB-C
Systémové požiadavky
- Ak sa používa ako kábel k monitoru: USB-C pripojenie s DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), podpora Thunderbolt 3/4/5 alebo USB-4.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




