Vnútorné obaly na LP, 10 kusov
00181431
Našiel si epický album od Rolling Stones na blešáku? Bohužiaľ obal platne je úplne roztrhaný alebo možno už ani neexistuje. Kúp si LP aj tak a k nemu aj vonkajšie obaly od Hama, aby bola platňa chránená aj bez svojho originálneho obalu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | LP |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papier |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 30.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.3 cm |
| Rozmer - výška | 30.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ochranný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- ideálne na šetrné archivovanie
- Biely ochranný návlek s priehľadným okienkom
- Otvory na dierovanie na oboch stranách
Rozsah dodávky
- 10 vnútorných obalov na LP
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

