Kabel do ładowania i synchronizacji, mikro USB, 3 m, czarny
00173788
do ładowania i synchronizacji smartfonów oraz tabletów ze złączem mikro USB
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zoptymalizowane przewody wewnętrzne
Specjalnie zoptymalizowane przewody wewnętrzne nadają się szczególnie do ładowania smartfonów i tabletów
Bardzo długi kabel
Ekstradługi kabel podnosi wygodę obsługi, idealny przy dużych odległościach do źródła prądu
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Typ | Smartphone Gaming |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. prędkość przesyłu danych | 480 Mbit/s |
| Maks. przesył energii elektrycznej | 2 A |
| Maks. napięcie | 5 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 3 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Nickel plated |
Wiecej informacji o produkcie
- do ładowania i synchronizacji smartfonów oraz tabletów ze złączem mikro USB
Zawartość opakowania
- 1 kabel do ładowania i synchronizacji
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















