Ładowarka do telefonu 19,5W QuickCharge z kablem Micro-USB 1,5m czarna
00201621
Akumulator w Twoim smartfonie lub tablecie jest rozładowany, a Ty nie masz czasu, żeby go naładować? Dzięki szybkiemu ładowarce naładujesz go nie tylko szybko, ale też efektywnie i optymalnie – to chroni akumulator, a urządzenie szybko będzie znowu gotowe do użycia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
Technologia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 gwarantuje niezwykle szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnej technologii ładowania
Wyjątkowo odporne na działanie mechaniczne
Solidna wtyczka oraz gotowe uchwyty kablowe, wyjątkowo odporny na działanie mechaniczne
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: - ładowarki Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 można stosować uniwersalnie, są więc odpowiednie do ładowania smartfonów, tabletów i powerbanków
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń do 50% w 30minut, idealne rozwiązanie w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te często nie są już sprzedawane razem z ładowarkami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 9 - 12V/ 1,5A 3,6 - 6,5V/ 3A 6,5 - 9V/ 2A |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 19.5 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Travel charging set |
Wiecej informacji o produkcie
- Set comprising Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 quick charging technology and charging cable, allowing you to charge your smartphone or tablet with micro-USB connection at top speeds via the socket
- Everything included: charging kit comprising charger and charging cable
- Backwards-compatible with all versions of Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technology
- Max. output power: 19.5 Watts
- For on the go: small and lightweight power supply unit, fits in every bag and hand luggage
- Compact design does not block other sockets
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
Zawartość opakowania
- 1 charger
- 1 USB-A - micro-USB charging cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
This charger features the original Qualcomm Quick Charge™ certification, which guarantees that the charging adapter meets Qualcomm standards in terms of performance and safety.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















